Vinyl jazz dj Meneer Funkel weet met zijn karakteristieke stijl en unieke repertoire een heerlijke ongedwongen sfeer te verspreiden. Hij draait alleen vinyl, en put uit een geweldige eigen collectie. Deze muziek is perfect voor een relaxt feestje, borrel of een bruiloft. Eventueel kan Meneer Funkel ook een afsluitende set met dansbare soul spelen zodat uw gasten ook nog de gelegenheid krijgen te dansen. Met zijn bijzondere dj-meubel verzorgt deze vinyl jazz dj ook een sfeervolle setting.
JAZZ en MEER met vinyl jazz dj Meneer Funkel
DJ Meneer Funkel is een pionier van het draaien met authentiek vinyl. Hij draait onvervalste stijlvolle oude jazz. Ook maakt hij uitstapjes naar verwante stijlen als latin, crooners, rhythm en exotica. Zijn muziek geeft de sfeer weer van de jazzclubs van New York, Havana en Parijs. Grote helden als Frank Sinatra, Peggy Lee en Nina Simone worden afgewisseld met zeldzame pareltjes uit de rijke jazzhistorie. Meneer Funkel draaide al op North Sea Jazz en Het Nederlands Film Festival. Ook draait hij regelmatig op bruiloften, recepties, borrels en zakelijke evenementen. Extra aantrekkelijk is zijn eigen dj-meubel, de ‘Funkelbooth’ met verlicht glas-in-lood-raam en de kenmerkende schemerlampjes.
extra: SOUL vinyl dj set
Voor wie meer nog meer wil heeft Meneer Funkel ook een geweldige soul vinyl collectie. We blijven in de jaren 60 en dansen en genieten van de tijdloze klassiekers van James Brown, Ray Charles en Aretha Franklin. Maar ook vele obscure juweeltjes komen in de set aan bod. De soul-set is een goede aanvulling op de jazz en is ideaal als swingende afsluiter van je feest!
Op zoek naar een jazztrio, kijk dan ook eens op 123jazztrio.nl