
Bandje boeken Leiden
een greep uit onze bands:
Sunny jazztrio
Vanaf € 795P.I.E.N. trio
Vanaf € 845P.I.E.N. trio
personal in every note: jazz & poptrioAllround Koffer Trio
Vanaf € 845Allround Koffer Trio
heerlijk herkenbare muziekGypsy Swing trio
Vanaf € 795Gypsy Swing trio
onvervalste gypsyswing en zigeunermuziekklezmertrio Cacoca
Vanaf € 795klezmertrio Cacoca
Klezmer, Balkan en zigeunermuziekzangeres Mariske
Vanaf € 495zangeres Mariske
allround zangeres voor feest, easy-listening of huwelijksceremonieSwinging Miss Bass
Vanaf € 595Swinging Miss Bass
it's all about that bass..de leukste bands!
U wilt een bandje boeken voor een bruiloft, receptie of feest in Leiden? U bent bij ons aan het juiste adres! Ons bureau verzorgt kleine bandjes voor allerlei gelegenheden; van achtergrondmuziek op een receptie tot een feestelijke bedrijfsopening. We werken met de beste muziekprofessionals en hebben allerlei verschillende stijlen in huis. bekijk de artiestenpagina’s en neem vrijblijvend contact op voor al uw vragen, de beschikbaarheid en een offerte op maat.
mobiel bandje boeken Leiden:
Veel van onze bandjes kunnen zicht ook verplaatsen tijdens het spelen. Ideaal voor bijvoorbeeld een receptie of tuinfeest. De musici verplaatsen zich per set of een paar nummers. Speciale wensen zijn vaak mogelijk in overleg.
over de musici
De musici stellen zich flexibel op, en weten in te spelen op de wensen van het publiek. De band zorgt voor een ongedwongen sfeer waarbij uw gasten ongestoord met elkaar kunnen praten. Bekijk onderstaande bands met video en prijzen.
bruiloft band, van intiem tot spektakel
Elke bruiloft is uniek. Wij kijken samen met u naar uw specifieke wensen voor de muziek zodat u zeker bent van de juiste keus. We hebben uiteenlopende stijlen zoals; jazz, allround, klezmer, gipsy, en pop. De band kan variëren van een grote feestband tot een mobiel trio dat rondloopt en op verschillende plekken kan spelen.
reactie klant accordeonist Harm
We zijn zeker tevreden over hoe het is verlopen. Het contact met jullie hebben we als zeer prettig ervaren. Het optreden van accordeonist Harm was zeer geslaagd. Marike en Joris
diverse gelegenheden bandje boeken Leiden
Artiestenbureau Joost Zoeteman verzorgt muziek voor huwelijksrecepties en trouwfeesten. Ook verzorgen we muziek voor zakelijke evenementen door heel Nederland en België. Bijvoorbeeld achtergrondmuziek voor een borrel, receptie of diner. We hebben verschillende stijlen zoals; allround, jazz, zigeunermuziek, klezmer, coverbands, kleine mobiele bandjes en klassieke muziek. Bekijk al onze bands met prijsindicaties en video’s. Bekende locaties waar we vaak werken zijn onder andere: Holland Casino, Heineken Experience, RAI, de SS Rotterdam, Tropenmuseum, Kasteel Oudaen. Neemt u vrijblijvend contact op vooral al uw vragen. Wij helpen u graag om de ideale band, dj of artiest te boeken voor uw gelegenheid in Leiden.
tip: kijk op 123jazztrio.nl voor meer jazzbands
onze aanpak is eenvoudig en helder
In vier stappen dé muziek voor jouw feest geregeld!
- Kies een band of DJ
- Check prijs en beschikbaarheid
- Plaats gratis een optie
- Wij nemen contact met je op